SL: Novi Pazar svladao Vojvodinu nakon prekida

Nogometaši Novog Pazara svladali su Vojvodinu rezultatom 3:1 u 11. kolu Super lige Srbije.

Sudac Srđan Jovanović prekinuo je utakmicu u 10. minuti kada je petardom pogođen vratar domaćih Nikola Mirković.

Utakmica je nastavljena tek kada su se ispraznile tribine s kojih su letjele eksplozivne naprave, uključujući i topovski udar.

Domaće je u vodstvo doveo Portugalac Rafael Floro u 56. minuti, a Nikola Karaklajić u 76. je udvostručio vodstvo.

Nadu gostima u bod vratio je rezervista Aleksa Vukanović u 82. minuti, no u 85. minuti pričuva Novog Pazara stavila je točku na utakmicu. Sejduba Suma bio je asistent, a Adetunji Adeshina strijelac.

ove godine Pazar je skočio na deveto mjesto s 13 bodova, Vojvodina je na višoj poziciji s 14 bodova.

U sljedećem kolu, nakon reprezentativne pauze, Novi Pazar dočekuje Čukarički, dok će Vojvodina ugostiti Radnik.