SL: Prednost se istopila, Partizan poražen u Nišu

Nogometaši Partizana doživjeli su novi poraz u Super ligi Srbije pošto su u Nišu poraženi od Radena rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme bilo je prilično nezanimljivo, a možda i najbolju priliku imao je Radnički nakon kornera kada je Jovanoviću ispala lopta iz ruku.

S druge strane, najbolju priliku imao je Partizan kada je Natho udarcem s 20-ak metara pokušao svladati Rosića koji je odlično intervenirao.

U drugom poluvremenu ponovno je Radnički imao prvu dobru priliku jer je Kankam nakon kontre probio sam pred Jovanovićeva vrata, ali je pucao preko gola.

Odmah je uslijedio jedanaesterac, a Natho je pronašao Saldanja za 0:1.

Radnički je igrao dobro cijeli susret, a nastavio je i nakon primljenog gola. Imali su nekoliko prilika prije nego što su došli do šesnaesterca, jer je Saničanin neoprezno laktom udario domaćeg igrača u šesnaestercu.

Petrov je atraktivno izveo penal za 1:1.

Vrlo brzo Radnički je došao do vodstva. Ilić je nakon kornera neoprezno pospremio loptu u vlastitu mrežu i uslijedio je preokret.

Do kraja susreta Partizan je napadao, ali i Radnički je imao izgledne prilike. Za crno-bele je najbolje šutirao Zahid, ali je u poslednjem trenutku izblokiran i rezultat je 2:1.