Utakmica 10. kola m:tel Prve lige Republike Srpske između Slobode iz Novog Grada i Radnika je odložena za 12. oktobar.
Meč se trebao igrati ovog vikenda na “Mlakvama”, međutim do odlaganja je došlo jer Borac igra u subotu utakmicu 12. kola Premijer lige BiH protiv Sloge.
Nedjelja je nedostupna zbog Opštih izbora i neće se igrati utakmice, dok Radnik ne može u petak jer danas ima zaostalu utakmicu 2. kola u Istočnom Sarajevu protiv Slavije.
Sloboda je tako bila primorana da odloži utakmicu, a ona će se igrati 12. oktobra u 15 sati.


