Nekadašnji hrvatski reprezentativac Ante Rebić sada igra za Leće u Seriji A.
Nedavno su ga povezivali s Hajdukom, ali je on ipak odabrao povratak u Italiju. Posljednji put je igrao za Bešiktaš, ali ta avantura nije bila uspješna.
Imao je mnogo problema u Turskoj, pa se vratio u Split gdje se pripremao za novi klub.
Čim je stigao, počele su priče o interesovanju Hajduka nakon Perišićevog odlaska, ali od tog transfera neće biti ništa.
Ante Rebić ima bogatu karijeru iza sebe. Igrao je za Fiorentinu, Milan, Veronu, Eintracht i Leipzig.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


