Već smo pisali o tome Leonard Owo (Leonard Owusu) Na izlaznim vratima Humke, a sada smo dobili službenu potvrdu, jer se kreće u Norvešku. Provest će sljedeću godinu da potroši na zajam u Fredrikstadadu.
Partizan šalje ganjanin na zajam?
Na službenom Facebooku objavljuje Black Belips u nastavku: “FC Partizan i Fredrikstad FK postigli su ugovor o Leonardu Ojusua, koji će za norveški klub igrati sljedeće godine, do kraja prvenstva.
Kao dio daljnje optimizacije proračuna, Partizan i Fredrikstad složili su se s uvjetima prema kojima će norveški klub sudjelovati u financijskim obvezama nogometaša.
Želimo mu puno uspjeha u posljednjoj sezoni!“


