Već se spekulisalo da Antonio Conte i Aurelio De Laurentis nisu idealan spoj, ali sezona još nije ni počela kada stižu vijesti o mogućem raskidu.
Naime, nakon poraza u pripremnoj utakmici od Girona 0:2, talijanski trener je postavio ultimatum upravi da u narednih 48 sati moraju dovesti napadača (Lukakua) i centralnog veznog (Gilmora).
Situacija je otišla toliko daleko da je zaprijetio da će napustiti klub.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


