U porazu protiv Benfike na startu Lige šampiona, večeras je Uroš Spajić predvodio kao kapiten Crvenu zvezdu.
Poraženi su sa 2:1 od portugalskog tima pred svojim navijačima, a golove su postigli Artukolua i Kokčua.
Jedini gol za Zvezdu postigao je Felisio Milson pri kraju.
– Emotivno sam ispražnjen. Nedopustivo smo mnogo grešili u prvom dijelu zbog prevelike želje. Na ovom nivou takve greške su nedopustive. U drugom poluvremenu smo pokazali svoj kvalitet. Ostaje žal zbog primljenih pogodaka u prvom dijelu. Glava gore, ima još mnogo da se igra, nadam se da će sve biti bolje već u narednoj utakmici, rekao je Spajić.
Zvezda u ponedjeljak nastavlja prvenstvo sa večitim derbijem u Humskoj.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


