Sport1 – Greška u zapisniku utakmice Borac

Borac je odlično ušao u meč, poveo ranim golom Zorana Kvržića, imao još po neku priliku, a onda je Jovo Lukić uduplao prednost za 2:0.

Uspio je Željezničar poslije pola sata igre da se razdrma, smanji pogotkom Sulejmana Krpića na asistenciju Marina Galića i sa 2:1 je se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu dosta grešaka na obje strane, a jedna golmanska koštala je Borca drugog pogotka, pa je Sulejman Krpić izrastao u junaka Plavih i drugim golom donio izjednačenje.

I onda u četvrtoj minuti sudijske nadoknade poslije prekida Vedadu Muftiću ispada lopta, a Ranko Jokić postiže gol.

Ovaj gol izazvao je pometnju i kod delegata susreta, Nenada Mejakića, koji je gol upisao Milanu Makariću, iako napadač Borca nije bio kod lopte u trenutku kada je štoper Ranko Jokić šalje u mrežu za veliko slavlje.

Ostaje da se sačeka da N/FS BiH ispravi ovu grešku i upiše gol Jokiću, a Milana Makarića vrati na stanje od prije početka utakmice, četiri postignuta gola na svom kontu u sezoni.