SRAMAN POTEZ NAVIJAČA CELTICA DOK JE VINICIUS SLAVIO GOL: Brazilac nije ni primijetio, SRAMOTA (VIDEO)

.

Real Madrid sinoć je u gostima pobijedio Celtic sa 3:0 u meču prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Na Celtic Parku sinoć smo gledali fantastičnu utakmicu u kojoj je škotski tim itekako namučio prvaka Evrope, ali je na kraju Real Madrid uspio da dođe do pobjede.

Celtic je u prvom poluvremenu propustio nekoliko nevjerovatnih prilika da šokira Kraljeve i dođe do prednosti, ali je sreća bila na strani gostiju.

Real Madrid je u drugom poluvremenu surovo kaznio Celtic za sve ove promašaje, te je pokazao svoju snagu i uspio da dođe do pobjede.

Kraljevi su poveli u 56. minuti kada je Vinicius Junior pogodio za 1:0, a samo četiri minute kasnije Luka Modrić sjajno pogađa za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Eden Hazard u samom finišu meča.

Atmosfera na Celtic Parku bila je zaista fantastična, te su navijači mogli da uživaju u ovom meču, ali jedan huligan je sve to pokvario svojim sramotnim potezom.

Naime, sporni trenutak desio se u 56. minuti kada je Real Madrid došao do prednosti na ovoj utakmici.

Kao što smo već napisali gol za goste postigao je Vinicius Junior i proslavio ga je pored korner zastavice, ali je potom jedan od navijača Celtica bacio bananu ka Brazilcu kako bi ga vrijeđao na rasnoj osnovi.

Vinicius nije reagovao na taj potez jer vjerovatno nije ni vidio šta je navijač Celtica bacio, ali su to kamere ipak snimile i zbog toga je škotski klub dobio žestoke kritike, te mnogi pozivaju da se otkrije identitet ovog navijača.

Oni traže da Celtic doživotno tom navijaču zabrani da prati utakmice ovog kluba na stadionima, te da je svojim sramotnim potezom bacio ljagu na cijeli ovaj slavni škotski klub.