Šta je sudija vidio? Pogledajte zbog čega je Slobodi poništen pogodak protiv Gradine

Gradina je povela 1:0 sjajnim golom Hasića u 93. minuti, a u osmoj minuti sudijske nadoknade tuzlanski sastav je uspio doći do boda zahvaljujući pogotku Komazeca.

Obje ekipe su nakon utakmice imale zamjerke na suđenje.

Iz Gradine su smatrali da su oštećeni za penal u prvom poluvremenu, a sudiji su zamjerali i korner koji je prethodio izjednačujućem golu.

S druge strane, na društvenim mrežama, tačnije na stranici ‘‘Iz pepela se dižemo, historiju pišemo‘‘, koja je vezana za Slobodu, objavljen je snimak na kojem se može vidjeti kako je i tuzlanski sastav oštećen za čist pogodak.

Na snimku se vidi kako pomoćni sudija podiže zastavicu i zbog ofsajda poništava gol Tuzlaka, iako djeluje da igrač koji je šutirao nikako ne može biti u nedozvoljenoj poziciji.

Poništeni gol Slobode pogledajte na OVOM LINKU.