Nogometaši Crvene zvezde slavili su u Surdulici nakon preokreta 1:2 i tako na korak do novog naslova prvaka Srbije.
Nakon susreta trener Dejan Stanković istaknuo je kako njegova momčad nije briljirala.
– Rekao sam da ćemo naići na vrijednog radnika i jesmo. Bili smo dosta nervozni s loptom, donosili smo puno loših odluka, ali ponekad te protivnik stavi u trenutak u kojem doneseš krivu odluku. Nosimo kući tri boda, po to smo i došli. Ako može bolje, naravno da može i treba biti bolje. Mi smo Zvijezda. Omjer nikako ne smije izostati, borili su se do kraja, nije bio dan spektakularnog nogometa, ali kako se sezona bliži kraju, mislim da su bodovi najvažnijikazao je Stanković.
U momčadi je bio i debitant Vasilije Subotić koji je odigrao cijelo drugo poluvrijeme.
– Prije svega treba pustiti debitanta da sažme dojmove. Mislim da će pamtiti ovaj dan, imao je lijepih stvari. Malo me iznenadio karton u trećoj minuti, da ga ne ponesu emocije, da ne napravi neku glupost, ali nije. Obavio je posao kako smo mislili. Može napredovati, ima mjesta za napredak, a sada mu treba dopustiti da uživa u trenutkuzavršio je Stanković.


