Fudbaleri Partizana su poraženi od Lugana rezultatom 1:0 u prvom susretu 3. runde kvalifikacija za Ligu Evrope.
Švajcarski tim je trenutno bliži susretu sa Bešiktašem u plej-ofu, iako su crno-beli propustili dobre prilike za gol pred svojim navijačima.
Trener Aleksandar Stanojević je dao svoj komentar o utakmici.
–Ostaje žal. Nismo pružili ništa posebno, imali smo nekoliko situacija, da ne kažem prilika, nisu ni oni, iako su imali kontrolu igre. Utakmica bez mnogo prilika, ali morali smo bolje reagovati u nekim situacijama. To je to, čekamo sledeću utakmicu i videćemo, rekao je on.
Partizan će prije revanša gostovati IMT-u. Revanš u Luganu je za sedam dana.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


