Stupčanici tri boda u Gradačcu, preokret Budućnosti protiv Mladosti

Za sada su odigrane četiri utakmice, a najzanimljivije je bilo u Gradačcu gdje je ekipa Stupčanice odnijela novu gostujuću pobjedu rezultatom 2:0 te se tako malo približila vodećoj Slobodi, koja će nešto kasnije danas ugostiti Gornji Rahić. Pogotke za Stupčanicu su postigli Mehanović u 25. minuti i Alić u 47.

Gradina je u Srebreniku slavila protiv Radnika sa 1:0, a odlučujući pogodak je postigao Amar Hasić u 76. minuti.

Zanimljivo je bilo i u Banovićima, gdje je domaća Budućnost upisala tri boda protiv Mladosti. Poveli su gosti golom Sijamije u 22. minuti, a poravnao je Trumić pred sami kraj prvog poluvremena. Isti igrač je donio tri boda domaćoj ekipi u prvoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.

U Kaknju su igrali Rudar i Bratstvo, koji su podijelili bodove konačnim rezultatom 1:1. Gosti su poveli autogolom Tukića u 26. minuti, a bod domaćim je donio Čehajić u 85. minuti.