SUPERLIGA: Debakl Napretka u Kruševcu, 17-godišnjak donio pobjedu Mladosti (VIDEO)

Partizan je danas nastavio niz pobjeda u Novom Pazaru, a odigrane su još tri utakmice 14. kola Super lige Srbije.

Pobjede su upisale ekipe Radničkog iz Kragujevca, IMT-a i Mladosti iz Luče.

Radnički je u Subotici slavio protiv Spartaka s 3-1.

Cijelo prvo poluvrijeme mreže su mirovale, ali sve je nadoknađeno u drugom dijelu. Kilian Beavis doveo je goste u vodstvo u 65. minuti, a potom je u 80. minuti asistirao Milanu Vidakovu koji je udvostručio prednost.

Na 3:0 povisio je Dejan Kerkez autogolom u 84. minuti, a tri minute kasnije utješni pogodak postigao je Andrej Todoroski.

U sljedećem kolu Radnički će dočekati Voždovac, dok će Spartak ugostiti Javoru.

Napredak je u Kruševcu doživio pravi debakl pošto je poražen od IMT-a rezultatom 4:0.

Braća Luka i Milan Luković postigli su po dva pogotka.

Luka je poveo u 5. minuti, a Milan je udvostručio u 31. minuti. Milan je potom u 70. minuti povisio na 3-0, a samo tri minute kasnije njegov brat Luka Luković svojim drugim golom postavio je konačan rezultat.

IMT u narednom kolu dočekuje Mladost, dok će Napredak gostovati Radniku.

Mladost je danas u Lučanima svladala Javor s minimalnih 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je 17-godišnji Uroš Sremčević u 28. minuti utakmice.