SUPERLIGA: Lučan je spasio bod u posljednjim sekundama susreta

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa, u sklopu Super lige Srbije, Mladost iz Luačana i Radnički iz Niša odigrali su 2:2.

Bio je to okršaj Nikole Štulića i Milana Bojovića koji su u ovoj utakmici postigli po dva pogotka.

Radnički je poveo već u četvrtoj minuti preko Štulića, da bi Mladost u 34. minuti preko Bojovića iz jedanaesterca poravnala na 1:1. To je bio rezultat prvog poluvremena.

Gosti su ponovno poveli u 61. minuti. Jamkam je presjekao loptu na sredini terena i poslao fenomenalan pas u prazan prostor za Štulića koji je bio smiren i ostalo je 1:2.

No, za bod Lučanaca u ovom susretu pobrinuo se Bojović, koji je u 92. minuti ponovno izjednačio iz jedanaesterca, nakon što je stigla reakcija iz VAR sobe.

Nakon ovog kola Mladost i Radnički imaju po 2 boda, s tim da Nišlije imaju utakmicu manje.