SUPERLIGA: Pobjede Napretka i TSC-a, Mirčevo trostruki strijelac (VIDEO)

U uvodnim utakmicama 11. kola Superlige Srbije večeras su pobjede upisale momčadi Napretka iz Kruševca i TSC-a iz Bačke Topole.

Napredak je na svom stadionu bio bolji od Radničkog iz Kragujevca s minimalnih 1-0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je u 33. minuti Dejan Kerkez glavom nakon kornera.

TSC je kao domaćin slavio protiv Kolubare 3:1, a junak je svakako bio trostruki pobjednik Martin Mirčevski.

Momčad sa sjevera povela je golom nogometaša Sjeverne Makedonije u 27. minuti, što se pokazalo i jedinim golom u prvih 45 minuta.

Od 27. minute TSC je imao prednost igrača više, jer je direktni crveni karton zaradio Stefan Marjanović.

U 64. minuti Mirčevski je udvostručio vodstvo, a sedam minuta kasnije nakon sjajne varke povisio na 3:0.

Konačni rezultat postavio je Slovenac Haris Kadić u 88. minuti, kada je iz drugog pokušaja svladao domaćeg vratara Ilića i smanjio rezultat na 3-1.