SUPERLIGA: TSC nanio prvi poraz Voši na “Karađorđu”, dva gola brata srpskog reprezentativca!

Nogometaši TSC-a iz Bačke Tpole nagrađeni su za značajnu aktivnost u ljetnom prijelaznom roku, jer su večeras nastavili s odličnim rezultatima.

Nanijeli su Vojvodini prvi ovosezonski poraz na svom travnjaku, pred 6.000 gledatelja na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu.

Nakon preokreta bili su bolji s 2-1 i tako osigurali drugo mjesto na tablici na kraju ovog kola, ali uz utakmicu više od Čukaričkog i dvije od Partizana.

Domaći su poveli golom Nikole Čumića u 28. minuti nakon asistencije Nemanje Nikolića.

No, do poluvremena dolazi do potpunog preokreta, a ispostavit će se i do konačnog rezultata.

Za to se s dva pogotka, u 32. i 44. minuti, pobrinuo Luka Ilić, brat srpskog reprezentativca i člana Verone Ivana.

Kod prvog gola dobro se snašao nakon duge lopte Ćalušića, a kod drugog se nakon odbijanja našao na pravom mjestu.