SUPERLIGA: TSC ubedljiv, Zvezdin Desire srušio Čukarički (VIDEO)

Danas su pobjede u 19. kolu Super lige Srbije upisale ekipe TSC-a i IMT-a.

TSC je u potpunosti opravdao ulogu favorita protiv Javora na svom terenu i slavio 3-0.

Golovima Đakovca u 28. minuti i Rakonjca u sudačkoj nadoknadi sudionik Europske lige na poluvremenu je vodio s 2:0.

Konačni rezultat postavio je u 81. minuti Miloš Pantović koji je u igru ​​ušao 20 minuta ranije.

Slijede odgođene utakmice 9. kola u kojima će TSC dočekati Napredak iz Kruševca i Javor IMT.

Upravo su Traktoristi danas bili bolji od još jednog predstavnika Srbije u europskim natjecanjima. Na Banovom Brdu svladali su Čukarički s minimalnih 1-0.

Presudni pogodak postigao je mladi Miloš Luković u 40. minuti, kada je bio precizan nakon ubačaja Krstića.

Luković je tako potvrdio da interes Crvene zvezde, ali i Malmoa, Zenita i još nekih klubova nije slučajan.

U odgođenim utakmicama 9. kola IMT gostuje kod Javora, a Čukarički dočekuje Mladost.