Nakon reprezentativne pauze, Plavi će na svojoj Grbavici igrati meč protiv GOŠK-a, a danas je stigla potvrda termina susreta protiv sastava iz Gabele
Nakon reprezentativne pauze, fudbaleri Željezničara će na svom terenu igrati susret protiv GOŠK-a.
Susret između Plavih i kluba iz Gabele će se igrati u sklopu sedmog kola Premijer lige BiH, a danas je potvrđen i termin ovog susreta.
Tako će Željo na svojoj Grbavici u neobičnom terminu odigrati meč protiv sastava iz Gabele. Utakmica se igra u petak, 15. septembra, od 18 sati i 30 minuta.
Podsjetimo, pet dana poslije meča sa GOŠK-om, Plave čeka i duel zaostalog drugog kola Premijer lige BiH protiv Sloge u Modriči.


