Dvadesetdvogodišnji napadač Danilo Teodorović se vratio ovog ljeta u bh. fudbal i prvi put zaigrao u WWin ligi Bosne i Hercegovine.
Svoje prve golove za Radnik iz Bijeljine postigao je proteklog vikenda, kada je sa dva pogotka doveo Semberce do pobjede od 2:1 protiv Sloge iz Doboja u 10. kolu WWin lige Bosne i Hercegovine.
Nakon pobjede, Teodorović ističe da su postignuti golovi jako važni za njegovo samopouzdanje te da ih vidi kao nagradu za svoj trud.
Sezona je već bila počela kada je Teodorović došao u Radnik, ali je postepeno dobijao šansu od trenera kako bi se adaptirao na novi tim i sisteme igre.
Teodorović je odlučio vratiti se u Bosnu i Hercegovinu nakon dvije sezone provedene u srpskom Voždovcu, a kaže da je prepoznao mogućnost za napredak u Radniku.
Pred Radnikom je teško gostovanje kod Željezničara, ali Teodorović ističe da ekipa ide da se takmiči i pokuša ostvariti što bolji rezultat.
Nakon sjajnog starta sezone, Teodorović vjeruje da ekipa može iz kola u kolo poboljšati igru i osvajati bodove.
Utakmica Željezničar – Radnik igra se u petak od 18 sati.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


