Fudbaleri Crvene zvezde su se sinoć plasirali u Ligu šampiona, nakon eliminacije Bodo-Glimta.
Nakon ostvarenog uspjeha, prvi čovjek Crvene zvezde Zvezdan Terzić nije krio svoje oduševljenje. Za zvanični sajt kluba, iznio je svoje prve utiske….
–Čestitam fudbalerima, stručnom štabu, mojim saradnicima, navijačima, kao i svim zaposlenima u Crvenoj zvezdi na još jednom fantastičnom uspjehu koji smo zajedno ostvarili. Ponovo je Marakana pokazala svoju moć i podršku navijača koja je bila ključna za naš trijumf. Veče na Marakani bilo je za pamćenje, jedno o kojem će se dugo pričati, i vjerujem da svi zvezdaši mogu biti ponosni na trenutak u kojem se naš klub trenutno nalazi“, rekao je Terzić i dodao:
-Ovo je pobjeda i za srpski fudbal, raduje me što ćemo ponovo predstavljati našu zemlju u Ligi šampiona. Pokazali smo da smo zaslužili ovo mjesto, uspjeli smo da preokrenemo rezultat u Norveškoj i osiguramo plasman. Potvrdilo se ono što smo u klubu znali još od početka, da je ovo tim s izvanrednim igračima i karakterom. Svaki dan je lijep biti zvezdaš, ali večeras je ta sreća još veća.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


