Fudbaleri Crvene zvezde su doživjeli poraz u prvom meču plej-ofa šampiona od Bode Glimta u Norveškoj rezultatom 2:1.
Nakon tog poraza se oglasio generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić.
– Iskreno, očekivao sam bolju igru Crvene zvezde. Međutim, sve priče o teškom gostovanju u Bodeu su se pokazale tačnim. Brza podloga njihovog terena je uzrokovala nesigurnost kod naših igrača, rekao je Terzić i dodao:
– Ipak, vraćamo se u Beograd sa aktivnim rezultatom. Imamo veliku šansu da pobjedom na prepunom Marakani osiguramo učešće u prvom izdanju nove Lige šampiona u njenom izmijenjenom formatu. Vjerujem da je svima jasno da to možemo i da je to ostvarivo. Vjerujem u naše igrače i našeg trenera Milojevića. Imamo mnogo razloga za vjerovanje. Ali sam također siguran da će biti mnogo izvjesnije i sigurnije uz podršku svih naših navijača. Pozivam zvezdaše iz svih krajeva Srbije, Republike Srpske, Crne Gore, Severne Makedonije, da Marakana bude puna u srijedu i da svojom podrškom, vjerom i optimizmom, podignu ovaj tim koji sigurno ima kvalitet, do Lige šampiona.
Generalni direktor očekuje prolaz Zvezde….
– Na Marakani su padali i mnogo veći timovi postizavši uspjeh i kada se činilo da je to nemoguće. Sada je itekako moguće i vjerujem da svi navijači prepoznaju trenutak da ovom timu koji ima veliku kvalitetu, treba pomoć sa tribina kako bi ostvarili još jedan veliki uspjeh i donijeli crveno-bijelima osam novih utakmica Lige šampiona. Zvezdaši, dođite u srijedu da napišemo novu stranicu Zvezdine istorije. Vjerujemo da zajedno možemo do nove Lige šampiona – zaključio je generalni direktor crveno-belih.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


