Kerwin Arriaga je sada zvanično stigao u Partizan. On je treće pojačanje crno-bijelih ovog ljeta, a transfer je plaćen 500.000 dolara. Honduraški reprezentativac je uspješno prošao medicinske preglede i potpisao trogodišnji ugovor sa klubom.
Očekuje se treće pojačanje Partizana sutra
Radi se o dvadesetšestogodišnjem nogometašu, reprezentativcu Hondurasa, koji igra na poziciji defanzivnog veznog, ali se također snalazi i na poziciji centralnog veznog, kao i centralnog braniča.
On je igrao u Hondurasu za Platense i Marathona, prije nego što je u februaru 2022. prešao u Minnesotu gdje mu ugovor ističe na kraju ove godine, a sada je na pragu partizanskog dresa.
Slika preuzeta sa web stranica– a
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


