Trener Crvene zvezde Vladan Milojević podijelio je svoje utiske nakon pobjede nad Napretkom.
Crveno-beli su pobijedili Kruševljane sa 2:0 na Marakani. Golovima Bruna Duartea i Mirka Ivanića.
Time su imali dobar uvod za utakmicu Lige šampiona protiv Benfike.
– Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, imajući u vidu da ima dosta igrača s kojima nismo mogli raditi zbog reprezentativnih obaveza. Zadovoljan sam pristupom, postigli smo ono što smo željeli. Mislim da je pobjeda zaslužena, idemo dalje. Hvala im što su došli u velikom broju da proslavimo 61. rođendan Marakane. Odali smo počast gospodinu Bori Đorđeviću. To je fudbal i život. Nastavljamo dalje, odmaramo se i pripremamo jer nas već u četvrtak očekuje sljedeća utakmica., rekao je trener crveno-belih.
Zatim je dodao nekoliko riječi o trojici novopridošlih igrača, Silasu, Kruniću i Nemanji Radonjiću, koji su igrali na ovom susretu.
– Oni trebaju polako da se integrišu. Moramo biti strpljivi s njima. To je naš posao, nemamo puno vremena, ali oni su vrijedni i vjerujem da će sve biti kako treba., istakao je Milojević.
Zvezda će igrati utakmicu Lige šampiona protiv Benfike u četvrtak, 19. septembra od 18:45 sati.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


