Nogometni klub TSC aktivan je na tržištu u siječnju i doveli su još jedno pojačanje.
Nakon odlaska Miloša Degeneka, tražili su igrača na poziciji stopera i našli ga u ruskom prvoligašu.
Riječ je o Milošu Šatari.
Šatara je ponikao u Kozari iz Gradiške, da bi se afirmirao u redovima Lučana, jer je u ekipi Mladosti proveo šest godina. Uslijedio je prelazak u bjeloruski Shakhtar iz Soligorska, a u redove TSC-a bosanskohercegovački stoper dolazi iz ruskog kluba Akhmat Grozny.
Miloš Šatara drugo je pojačanje TSC-a u ovom zimskom prijelaznom roku, nakon dolaska Radivoja Bosića iz niškog Radničkog.


