TSC JURI PREMA LIGI PRVAKA: Partizan se odmaknuo nakon gola Zvezdinog djeteta! (VIDEO)

Nogometaši TSC-a iz Bačke Topole pobijedili su Radnik u Surdulici rezultatom 1:0, u 28. kolu Super lige Srbije.

Tako su iskoristili poraz Partizana od Vojvodine u Novom Sadu i došli na 4 boda prednosti crno-bijelima, na drugom mjestu ljestvice koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

Momčad sa sjevera sada ima 58 bodova, pet više od Čukaričkog, koji doduše na poluvremenu u Nišu vodi 2:0 i ako sačuva zalihe, približit će se na -2 i prestići Partizan .

Odlučujući pogodak na utakmici postigao je Luka Ilić iz jedanaesterca u 61. minuti. Prethodno je dosuđena najstroža kazna za prekršaj Bondarenka nad Sašom Jovanovićem u šesnaestercu.

Bivši igrač Zvezde i Manchester Cityja rutinski je realizirao jedanaesterac, poslavši vratara na drugu stranu lopte.