Tuzla City poražen od Levskog

FK Tuzla City danas je u okviru druge pripremne utakmice u Antaliji doživio poraz od Levskog iz Sofije rezultatom 0:2.

Od dolaska u Antaliju, igrači Tuzla Cityja su već igrali jedan meč i to protiv FC PH Taskent iz Uzbekistana, a u ovoj utakmici su remizirali rezultatom 1:1.

Međutim, poslije remija sa ekipom iz Uzbekistana, Tuzlaci su danas doživjeli poraz, a ovaj put je bolji protivnik od Tuzla Cityja bio Levski, koji je slavio sa 0:2.

Po jedan gol je viđen u oba poluvremena. Gosti su poveli u 23. minuti preko Ricardinha, a pobjedu ekipi iz Sofije je donio Petkov u 57. minuti i to sa bijele tačke.

PFC Levski Sofia – Tuzla City 2:0 (Ricardinho 23‘, Petkov 57‘).

Podsjetimo, do kraja priprema u Antaliji, Tuzlaci će odigrati još dvije utakmice. Prvo će odmjeriti snage protiv Dečića, a onda će igrati susret sa Mariborom.