Udineze se ne šali: Četvrti preokret za šestu uzastopnu pobedu posle velike drame! (VIDEO)

Fudbaleri Udinezea došli su do šeste uzastopne pobede u Seriji A, pošto su slavili na gostovanju u Veroni 1:2 (1:0).

Zanimljivo je da je u ovoj seriji pobeda, ovo čak četvrti put da je tim sa Friulija gubio i da je uspeo da preokrene rezultat za pobedu.

Poveli su domaći preko Doiga u 23. minutu posle sjajnog šuta sa strane.

Udineze je iamo priliku do poluvremena da poravna rezultat, ali je ostalo vođstvo domaćih.

U drugom delu Udineze stiže do izjednačenja preko centarfora Beta koji malo pre toga ušao sa klupe.

I kada se mislilo da će 1:1 biti konačan rezultat u nadoknadi vremena Bijol postiže gol glavom posle prekida, koji je izveo potencijalni reprezentativac Srbije Samardžić.

U ekipi Verone Darko Lazović je igrao do 73. minuta, dok je Ivan Ilić bio van protokola.

Udineze sad ima 19 bodova, samo bod manje od vodećih Napolija i Atalante. Upravo protiv tima iz Bergama igraju naredni meč.

Verona ima samo 5 bodova i nalazi u zoni ispadanja.