USLED BORBE ZA LIGU ŠAMPIONA: Roma i Milan podelili bodove u “ludoj” utakmici (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Milana remizirali su na rimskom Olimpiku usled njihove borbe za plasman u Ligu šampiona, pošto je utakmica 32. kola Serije A završena rezultatom 1-1.

Ono što je posebno zanimljivo jeste da su oba pogotka postignuta u zaustavnom vremenu utakmice.

Prvo je u 3. minutu nadoknade Temi Abraham utčao u šesnaesterac i, nakon dodavanja Čelika, uspeo da pronađe prostora za šut između dvojice protivničkih fudbalera i donese prednost. Tada su verovatno domaći navijači pomislili da to znači i pobedu, ali ne gostujući fudbaleri .

Četiri minuta kasnije Salemakers se iskrao na drugoj stativi i posle ubačene lopte Leaa sa leve strane izjednačio i postavio konačan rezultat.

Obe ekipe sada imaju po 57 bodova, s tim da su Rosoneri na četvrtom mestu, koje vodi u Ligu šampiona, a Vučica mesto iza. Vode tri boda u odnosu na Inter koji ima i utakmicu manje, dok za trećeplasiranim Juventusom zaostaju dva boda.