UTAKMICA PREKINUTA ZBOG OVOG: Pogledajte što je navijač napravio kad je došao do Ronalda!

U skupini J kvalifikacija za Europsko prvenstvo Portugal je na domaćem terenu svladao Bosnu i Hercegovinu 3:0. Prvu veliku priliku na susretu imali su gosti koji su u 29. minuti izveli vrlo lijepu akciju s lošom završnicom. Sam, na deset metara od suparničkih vrata, loše je pucao Džeko, a Bosna i Hercegovina je bila kažnjena krajem prvog dijela kada je Portugalce u vodstvo doveo Bernardo Silva.

Neizvjesnih 1:0 stajalo je do 77. minute kada je Bruno Fernandes pogodio za 2:0 i time Portugalcima osigurao tri boda. Isti je igrač sve zaključio golom u 93. minuti. Bila je to treća utakmica Portugala u kvalifikacijama te treća pobjeda uz razliku pogodaka 13:0.

Uletio navijač
Utakmicu je obilježio i manji incident. Jedan navijač Portugala uletio je u teren pa je utakmica morala biti zaustavljena. Dotrčao je do Cristiana Ronalda, naklonio mu se i ljubio mu kopačke, a onda ga zagrlio i podignuo.nekoliko centimetara od tla.

dea832ba-d1bf-4ea2-a36e-7c657c8d635a

Dok zaštitari nisu došli, navijač je zajedno s Ronaldom napravio i njegovo poznato slavlje gola te uzviknuo “Siuuuuuu!”, što je publika u Lisabonu popratila s odobravanjem. No zaštitari su ipak morali izbaciti dobronamjernog navijača kako bi se utakmica mogla nastaviti, prenosi Index.hr.

c5b3e3df-cbc6-416d-9f06-0da5124c2b2b