UZDAH NA TRBINI ZBOG DŽEKINOG LOŠEG POTEZA: A onda je Dušan Tadić svima pokazao kakav je čovjek

Fudbaleri Fenerbahčea igraju pred svojim navijačima meč 21. kola turske Superlige protiv Samsunspora i trenutno vodi sa 1:0, a u centru pažnje našli su se Edin Džeko i Dušan Tadić zbog zanimljivog detalja.

Fener ima ulogu favorita u današnjoj utakmici i furiozno je krenuo u meč što se domaćem timu ekspresno isplatilo.

Naime, igrači Fenerbahčea su već u 12. minuti uspjeli da povedu sa 1:0 kada je Kahveci pogodio na asistenciju Tadića.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo golova, ali smo vidjeli jednu zanimljivu situaciju, te su u glavnim ulogama bili Džeko i Tadić.

Sve se dešavalo u 26. minuti meča kada se čuo uzdah navijača Fenera nakon što je Džeko veoma loše zahvatio loptu i poslao loptu van granica terena, a ne prema Tadiću kako mu je to bila prvobitna namjera.

Međutim, iako je to bilo očajno Džekino dodavanje na kraju je Tadić pokazao šta znači biti odličan saigrač.

Reprezentativac Srbije odmah je tražio od navijača da aplaudiraju i Džeki je pokazao da nastavi da igra i da taj loš potez ostavi iza sebe.

Šta se dešavalo u 26. minuti pogledajte na OVOM LINKU.

Inače, Džeko je desetak minuta kasnije mogao da se upiše u listu strijelaca jer je imao odličnu priliku.

Tadić je upravo bio taj koji je uposlio Dijamanta koji je izašao sam na golmana gostujućeg tima, ali nažalost on je uspio da odbrani udarac iskusnog bh. reprezentativca.