FK Velež će večeras imati novu upravu.
Nakon što je Senad Kevelj podnio ostavku zbog loših rezultata u Evropi, privremeni predsjednik je bio dosadašnji zamjenik predsjednika Admir Rahimić, a očekuje se da će večeras skupština izabrati njega za novog predsjednika.
– Večeras je sastanak našeg najvećeg klupskog tijela i nadam se da će proteći u pozitivnom duhu, te da ćemo pokazati da je Velež iznad svih nas. Želim da vjerujem da će tako biti, da ćemo izabrati novu upravu i da ćemo početi sutra raditi s novom energijom kako bismo ostvarili planirane ciljeve, rekao je Admir Rahimić za klupsku stranicu.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


