Velež poražen od danskog Vejlea u sklopu priprema u Antaliji

Velež je danas nastavio pripreme za proljetni dio sezone u turskoj Antaliji, a mostarski tim je doživio prvi poraz. Velež se sastao sa danskim Vejleom, a meč je okončan pobjedom Danaca rezultatom 2:1.

Meč je bolje otvorio mostarski tim, koji je pogotkom Nermina Haskića poveo u 19. minuti, iskoristivši ne baš idealnu reakciju odbrane Vejlea.

Međutim, Danci su već do kraja poluvremena stigli do preokreta, a ispostavilo se da će njihovi golovi biti dovoljni i za konačan rezultat.

Mostarski tim je utakmicu počeo u sastavu Duka, Domić, Mahmić, D. Halilović, Kuko, Šikalo, Vehabović, Lohan, Suljić, Guliashvili, Haskić. Igrali su još Zvonić, Bruno, Čaić, Šturm, Pršeš, Puce, Đuliman, E. Halilović, Peco, Mlinarić i Nanić.