Fudbalski klub Radnik iz Bijeljine nastavlja impresionirati na početku sezone u Premijer ligi BiH.
Bijeljinski tim je ostvario sjajnu pobjedu od 4:3 protiv ekipe Veleža u vrlo uzbudljivoj utakmici, a trener Velibor Đurić smatra da je meč bio vrhunski.
“Mislim da je ovo bila fantastična utakmica koju je svako mogao uživati. Počeli smo dobro, postigli gol, ali smo brzo primili dva. Protivnik je kontrolisao igru, osvajao lopte, a mi nismo imali rješenje. Mehanovićev gol pred kraj prvog poluvremena nam je puno pomogao”, rekao je Đurić, dodajući:
“U drugom poluvremenu smo se dogovorili da uđemo sa pravim mentalitetom, odgovorno i karakterno. I rezultat toga je ova velika pobjeda od 4:3 za nas”.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


