Predsjednik FK Borac se, kao i obično, oglasio na Twitteru, zamjerio onima koji negativno pišu i pričaju o Borcu, te najavio najjači tim u Premijer ligi
Prvi čovjek banjalučkog Borca još jednom se oglasio na svom omiljenom mjestu, Twitteru. Smeta mu negativna atmosfera koju prave navijači Borca po internetu, zabijaju nož u leđa klubu i otežavaju pregovore sa igračima.
Uprkos tome, kaže on, Borac će imati najbolju ekipu u Premijer ligi BiH.
– Onaj ko navija za Borac, u prelaznom roku kada klub nastupa na svjetskom tržištu fudbalera govoriti loše o svom klubu je zabijanje noža u leđa klubu. No na stranu sve to FK Borac će obaviti uspješan prelazni rok i imati najbolju ekipu u PL BIH.
Pri tom se predstavljaju kao veliki navijači Borca iako mu tako nanose štetu. Na stranu činjenica što iznose potpuno netačne stvari kako se u Borcu ne isplaćuju plate itd iako FK Borac nema dug prema nijednom bivšem i sadašnjem igraču i isplatio je plate za maj 2023.
U Borcu baš kao i u politici u BL postoji jedan broj onih koji svojim mračenjem i negativnom pričom o Borcu po mrežama i forumima (koje fudbaleri čitaju), svjesno ili nesvjesno otežavaju položaj kluba u pregovorima i praveći pritisak dižu cijene igračima sa kojima se pregovara, napisao je Milan Tegeltija na Twitteru.


