Niški Radnicki predstavio je danas novog obrambenog igrača.
Klub je pojačao Briana Bayea, koji je bio član Torine na zajmovima u prethodnim sezonama. Nogometaš pokriva sve pozicije Bekovske i nastupa za reprezentaciju Konga.
–Radnicki je dobar klub bogate povijesti. Drago mi je što sam potpisao ugovor. Očekujem puno pobjeda i uspjeha s novim suigračima. Odlično sam me prihvatio, vrlo sam zahvalan menadžmentu kluba, što je uperio na mene, i na meni je to opravdaoIstaknuo je Baje nakon potpisa.
NIS od tjedan dana 18 sati su dobrodošli IMT.


