Verona do važne pobede u 95. minutu golom Zvezdinog nesuđenog pojačanja, Roma nosi sva tri boda iz Torina (VIDEO)

Fudbaleri Rome savladali su minimalnim rezultatom 1-0 u Torinu istoimeni tim, u okviru 29. kola Serije A.

Odlučujući gol postigao je Paolo DIbala u 8. minutu sa bele tačke. Tome je prethodilo Šursovo igranje rukom u šesnestercu.

Vanja Milinković-Savić, koji je juče potpisao mnogo bogatiji ugovor sa timom iz Torina, nastavio je seriju na golu tima, pošto je od početka sezone odigrao svaki minut. Njemu je pokazan i žuti karton u 81. minutu.

Od početka se u timu Bikova našao i Nemanja Radonjić, kog je u 81. minutu zamenio Lazaro, dok Ivan Ilić i dalje odsustvuje sa terena zbog povrede.

Vučica je na ovaj način iskoristila kikseve milanskih velikana Intera i Milana i popela se na treće mesto tabele, odmah iza gradskog rivala Lacija.

Verona je došla do važna tri boda na svom stadionu u borbi za opstanak, pošto je savladala Sasuolo sa 2-1.

Iako je na poluvremenu domaćin gubio posle gola Abdua Haruija u 34. minutu, u samoj završnici su došli do veoma bitne pobede, posle gola Adolfoa Gaiča, letošnje želje Crvene zvezde, u 95. minutu. Prethodno je Federiko Čečerini doneo izjednačenje u 84. minutu.

Tim iz Verone je i dalje u zoni ispadanja, pošto je na 18. mestu sa 22 osvojena boda, dok Sasuolo drži sredinu tabele i trenutno je na 12. poziciji sa 37 osvojenih bodova.