Derbi osmog kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine igraju danas FK Tuzla City i NK Čelik.
Tuzlaci su odlično krenuli, već u drugoj minuti su poveli.
Ermin Huseinbašić, bivši fudbaler Sarajeva, majstorski je spustio loptu prsima za Edina Durmiša, koji je izmakao odbrani gostiju i savladao golmana Adija Durmu za 1:0.
Pogledajte.
No, već u devetoj minuti Zeničani su izjednačili. Nakon kornera sa desne strane, autogol je postigao Nevres Fejzić – lopta se od njega odbila u mrežu.
NAPOMENA: Vlasnik TV prava je MYTV.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


