(VIDEO) Evo kako su Ibričić i Oliveira reagovali na društvenim mrežama nakon utakmice

Fudbalski klub Sarajevo eliminisan je sinoć iz Kupa Bosne i Hercegovine nakon što su igrači i stručni štab Bordo tima odlučili napustiti meč na početku sudijske nadoknade drugog poluvremena. Rezultat pri prekidu glasio je 1:2, a Sarajevo je imalo i igrača manje

Crveni karton kod Bordo tima dobio je napadač Renan Oliveira u 63. minuti, samo šest minuta nakon što je ušao u igru. Igrači i navijači tima sa Koševa bili su izrazito nezadovoljni suđenjem Matea Muse na sinoćnjoj utakmici, a sve je kulminiralo u produžetku.

(VIDEO) Zbog čega su nezadovoljni navijači Sarajeva: Pogledajte sve sporne situacije sa utakmice

Musa je dosudio prekršaj koji nije postojao, a zatim je klupa Bordo tima ušla na teren i odlučila prekinuti meč.

Nakon utakmice na društvenim mrežama su reagovali i sportski direktor Senijad Ibričić te isključeni Oliveira.