Večeras su se FK Velež i FK Željezničar sastali u utakmici drugog kola WWin lige Bosne i Hercegovine. Atmosfera na stadionu je bila nevjerojatna. Stadion Rođeni gotovo da nije mogao primiti sve navijače, a podrška obje ekipe je bila izvanredna. Red Army i Manijaci su stigli da podrže svoje timove. Navijači Željezničara su napunili sektor za gostujuće pristalice i podigli mnogo zastava, stvarajući prelijepu atmosferu na tribinama. Pogledajte ovaj spektakl.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )
(VIDEO) Fantastična atmosfera u Mostaru: Manijaci prave haos, a stadion izgleda predivno


