– Susret sa Veležom dolazi kao važna utakmica nakon pobjede nad Širokim, pružajući nam priliku da nastavimo pozitivan niz. Iako smo već odigrali tri gostujuće utakmice, meč sa Borcem je tek pred nama.
Sa pet osvojenih bodova, imamo priliku da se suprotstavimo ekipi koja dijeli isti broj bodova s nama. Iako je Velež bio tim protiv kojeg Sloga uvijek nije mogla mnogo postići, vjerujemo da imamo šansu ako budemo na pravom putu. Iako nam nedostaje nekoliko igrača, vjerujemo da svako može dati svoj doprinos. Velež je nedavno promijenio trenera i predsjednika, što mnogi vide kao pozitivnu promjenu koja donosi dobro, možda tek u budućnosti.
Nećemo moći računati na Poparu zbog crvenog kartona, Vargu zbog kartona, niti Grabeža zbog povrede. Također nedostaju Predragović i Veselinović zbog ozljeda. Ipak, imamo igrače koji čekaju svoju šansu i vjerujem da će je iskoristiti – izjavio je Jagodić uoči meča.
– Optimistično gajim ambicije i vjerujem da ćemo nastaviti sa dobrim igrama kao protiv Širokog, uz malo sreće. Napadački dio tima je u dobroj formi, a i vezni red mi je zadovoljavajući. Motivisan sam za ovakve utakmice i vjerujem da možemo prekinuti loš niz protiv Veleža.
Utakmica između Veleža i Sloge igra se sutra od 18 sati.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


