U susretu 33. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine danas je Željezničar savladao Borac rezultatom 2:1. Pored navijača Željezničara, koji su pružali veliku podršku svom timu, utakmici su prisustvovali i navijači Borca.
Navijači Borca su u jednom trenutku provocirali prerađenom verzijom pjesme “Teška vremena” zagrebačkog benda Neki to vole vruće.
Umjesto originalnih stihova, navijači Borca su danas pjevali:
“Teška vremena, Željo moj, Vico vas je spasio, teška vremena, Željo moj, dogodine ispao”.
Pogledajte video snimak.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


