Mario Ivanković, trener Zrinjskog, održao je konferenciju za medije povodom sutrašnje zaostale utakmice trećeg kola WWin lige BiH protiv Radnika.
Plemići će sutra na svom terenu dočekati Radnik iz Bijeljine, a Ivanković je istakao da je njegova ekipa iskoristila pauzu u ligi da ojača treninge i osvježi tim.
– Iskoristili smo pauzu da intenziviramo treninge. Osnažili smo ekipu i nadamo se da smo spremni za kvalitetnu utakmicu sutra. Radnik je ozbiljna ekipa, ali vjerujemo u naš kvalitet. Nedostajali su nam povrijeđeni igrači, ali se radujemo njihovom povratku i nadamo se da ćemo osvojiti tri boda, rekao je Ivanković.
– Fokusirani smo na svaku utakmicu i ciljamo na tri boda. Ne opterećujemo se pozicijom drugih timova, već se trudimo da izvučemo maksimum iz svake utakmice. Sutra je važan susret za nas i nadamo se pobijedi protiv Radnika, kako bismo zadržali vodeću poziciju
Ivanković je također istakao da su sve povrede sanirane te da su igrači spremni za nadolazeće utakmice.
– Svi igrači su spremni za sutrašnju utakmicu. Moramo donijeti odluke o sastavu koji će osigurati pobjedu. Igrači su profesionalci i trebaju biti spremni iskoristiti svoje prilike na terenu, zaključio je Ivanković.
Utakmica između Zrinjskog i Radnika igra se sutra od 18 sati.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


