Adin Bajrić, novi igrač Igmana iz Konjica, vratio se u klub na novu posudbu iz mostarskog Veleža.
Bajrić igra na poziciji stopera i budući da je rođen 2003. godine, naredne sezone je igrač zaštićenog godišta, te bi mogao imati važnu ulogu u timu.
Prije toga, Bajrić je igrao za Igman u prvom dijelu ove godine kao posuđen igrač Veleža, te je nosio dresove Slaven Belupa i Željezničara, u kojem je i započeo svoju karijeru.
Pogledajte šta je Bajrić rekao o povratku u Igman.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


