(VIDEO) Najbizarniji trenutak prvog dijela, Miličević zamalo matirao Šehića sa preko 30 metara udaljenosti

Slovaci su u prvom dijelu postigli dva gola, a oba su posljedica izuzetno loših odbrambenih reakcija bh. igrača.

Prvo je u 13. minuti pogodio Robert Mak, da bi na 2:0 povisio Lukas Haraslin u finišu prvog poluvremena, tačnije u 40. minuti susreta.

Bh. reprezentacija odigrala je zaista katastrofalno prvo poluvrijeme, a kada bi tražili situaciju koja na prikladan način opisuje predstavu Zmajeva u dosadašnjem dijelu utakmice, to bi definitivno bio trenutak koji se dogodio u 44. minuti susreta kada je Hrvoje Miličević zamalo postigao autogol sa više od 30 metara udaljenosti.

Miličević nije gledao gdje se nalazi Šehić i vratio je loptu nazad, zbog čega je golman bh. reprezentacije morao trčati i u posljednjem trenutku spriječiti da lopta završi u mreži izbacivši je u korner.

Pogledajte.

Prenos utakmice Slovačka – BiH obezbijedio je ekskluzivni vlasnik TV prava BH Telecom u saradnji sa BHT televizijom i platformom My TV.