Željezničar je danas uspio da upiše novi trijumf u WWin ligi BiH, a na Grbavici je savladao mostarski Velež.
Plavi su u derbiju 13. kola WWin lige BiH rezultatom 2:1 bili bolji od Rođenih, te su na taj način nastavili utrku za sami vrh tabele domaćeg prvenstva.
Nakon utakmice, uslijedilo je slavlje igrača i navijača Željezničara, a kako je sve to izgledalo, pogledajte na videoprilogu ispod teksta.
Inače, današnjom pobjedom su Plavi zadržali četvrtu poziciju na tabeli i sada imaju 26 bodova, dok su Rođeni ostali na sedmom mjestu sa 13 osvojenih bodova.
U narednom, 14. kolu WWin lige, koje će biti odigrano nakon reprezentativne pauze, Plavi će igrati protiv Igmana na Gradskom stadionu u Konjicu, dok će Rođeni odmjeriti snage sa Širokim Brijegom.


