Bordo tim je večeras pobijedio Radnik rezultatom 2:0 u prvoj utakmici petog kola Wwin lige BiH. Utakmica je bila napeta, ali Sarajevo je uspjelo riješiti pitanje pobjednika u završnici. Nakon utakmice, igrači su dobili veliku podršku i ispraćeni su pjesmom i navijanjem sa istočne tribine. Pogledajte fotografiju iznad!
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


