(VIDEO) U akciji Širokog Brijega kod prvog gola učestvovali svi igrači, klub s Pecare se pohvalio na društvenim mrežama

Širokobriježani su do pobjede došli zahvaljujući pogotku Daniela Lukića iz penala u sudijskoj nadoknadi te tako ukupnim skorom 5:3 ostvarili plasman dalje.

Utakmica je ponudila odličnu igru oba tima, a posebno se to odnosi na prvo poluvrijeme u kojem smo vidjeli čak četiri gola.

Široki Brijeg je pogocima Chinedua iz 15. i Kpana iz 20. minute došao do velike prednosti, ali ju je Velež neutralizovao do kraja prvog poluvremena golovima Guliashvilija u 33. i 41. minuti susreta.

Širokobriježani su iskoristili priliku da se danas pohvale akcijom kod prvog gola koji je postigao Chinedu nakon lijepe akcije.

U akciji je učestvovalo svih 11 igrača gostujućeg tima koji su odigrali 16 tačnih dodavanja prije nego je Chinedu zatresao mrežu Veleža.