Večeras se u Sarajevu igra susret trećeg kola Wwin lige Bosne i Hercegovine, a na stadionu Koševo prisustvovali su i omladinci saudijskog Al-Qadsiaha.
Mladi igrači Al-Qadsiaha su trenutno u našoj zemlji na pripremama i večeras su došli podržati utakmicu Sarajeva i GOŠK-a. Naš reporter je zabilježio njihovo zanimljivo skandiranje i plesanje, a nije sigurno da li je bilo povezano sa utakmicom koju su gledali.
Pogledajte.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


