Srdjan Blagojević preuzeo je tim Partizana iz Marka Jovanovića, koji je bio privremeno rješenje za novi crno -bijeli odbor.
Nakon pripreme, sezona Superlige nastavila se, a Amemis u Derbiji bio je jedna od prigoda za organizaciju emisije “Partizan intervju”.
–Sve to što se događa nakon što me Derby stvori i određena nelagoda, trudim se ne utjecati na mene, ostati na stranu. Mislim da nismo učinili ništa spektakularno igrajući se neriješeno u Derbyju, a samo ako ostanemo usredotočeni samo na posao, možemo donijeti ispravne odluke. Trudim se ne ostati isti jer ako ostanete isti, zapravo se vratite. Kao i u veslanju, ako ne idete naprijed, vratite se unatrag. U svakoj igri, u svakom videu koji pogledam, svaka knjiga koju sam pročitao pokušavam napisati nešto kako bih ostala u sjećanju. Također se oslanjam na iskustva starijih, iskusnijih i osjećam da mi to pomaže u radu Istaknuo je Blagojević.
Dodao je:
–Lako je biti obožavatelj, trener ili igrač kada su organizirani dobri rezultati. U teškim vremenima nam je najpotrebnija i tada ga pokazuje ljubav – da li stvarno volimo klub ili volimo rezultate. Među partizanskim navijačima vidio sam tu iskrenu ljubav. Stoga bi ih ponovno pozvali da nas podržavaju što više puta. Svi imamo partizansku misiju očuvanja i osnovali su za sretnije partizanzaključuje strateg crno -bijelo.
Partizan večeras iz 18:05 pozdravlja mlade iz Lucana u 25. Coll Superliga.


